DESIGN247 | Fundacja Praca Moc Energia
1051
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1051,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,design247-ver-1.0, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Fundacja Praca Moc Energia

Stawiamy sobie za cel emanowanie wszelakimi przedsięwzięciami na otaczający świat, jak i również promujemy drogę do własnego wnętrza
1
PRACA MOC ENERGIA

Misja Fundacji

Z przekonaniem afirmujemy kult pracy nad samym sobą oraz płynięcia wraz z prądem własnego, świadomie wybranego życia, poznając i wykorzystując swoje potencjały. Jednocześnie angażujemy się w inicjatywy związane z szeroko rozumianym korzystnym wpływem na otaczającą nas rzeczywistość jako spoiwa z odpowiedzialnym rozwojem jednostki. Działamy głównie w obszarach: kultury, dźwięku oraz informacji (mediów) realizując założenia pożytku publicznego.

2
PRACA MOC ENERIA

Autorozwój & edukacja

Wyższy poziom wyedukowania społeczeństwa umożliwia trafniejsze, świadome wybory życiowe i lepsze rozumienie świata w oparciu o aktualny stan wiedzy. W tym celu prowadzimy magazyn online, organizujemy kursy i szkolenia, przygotowujemy tłumaczenie jednej z książek A.E. Poe.

3
PRACA MOC ENERGIA

Kultura & Sztuka

Kontakt z kulturą i sztuką rozwija i wpływa pozytywnie na wrażliwość człowieka, a także powoduje większe zrozumienie, tolerancję i akceptację innych ludzi. W tym celu zajmujemy się organizacją koncertów, wystaw, prowadzimy wytwórnię muzyczną, stymulujemy kreatywność u dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, kręcimy serial internetowy o kulturze nieznanej Wrocławia oraz planujemy konferencję poświęconą muzyce spod znaku ambient.

4
PRACA MOC ENERGIA

Działania charytatywne

Organizujemy środki finansowe na rehabilitację chłopca chorego na rzadką i obecnie nieuleczalną chorobę – Zespół Alstroma. Nieprzewidywalność schorzenia powoduje dysfunkcje wielu organów i narządów. Krzyś traci wzrok, ma również problemy z nerkami i sercem. Ponadto pozyskujemy środki na dofinansowania do aparatów słuchowych i programów logopedycznych dla dzieci i młodzieży niesłyszącej i słabosłyszącej.