Główną misją jest produkcja najwyższej jakości klocków cobi pobudzające pasję do odkrywania, budowania oraz kolekcjonowania od najmłodszych lat. klocki cobi – tanio kupisz na portalu bee.pl znalazły swoje uznanie wśród starszej klienteli pasjonujących się militariami, motoryzacją, czy też techniką. Przedsiębiorstwo produkujące klocki cobi jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce zajmującą się produkcja klocków. Ma ona ogromne, wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu może w świadomy sposób inwestować i rozwijać się na nowych rynkach oraz produkować coraz lepsze klocki.

Jaki jest główny priorytet klocków cobi?

Produkty marki cobi dostarczane są do niemal wszystkich kanałów dystrybucji. W tym również do największych sieci zabawkowych w Polsce. Głównym priorytetem marki cobi jest stworzenie bezpiecznych produktów dla dzieci o najwyższej jakości. Klocki cobi mają za zadanie zapewnić rozrywkę całej rodzinie oraz dorosłych kolekcjonerów i pasjonatów klocków. Wszelkie produkty firmy cobi produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Wszystkie klocki spełniają normy jakościowe zgodnie z certyfikatem europejskim. 

Historyczna kolekcja klocków cobi

Historyczna kolekcja specjalnie przygotowana przez przedsiębiorstwo Cobi zawiera kilkanaście różnych modeli samolotów, czołgów, armat, a także pojazdów opancerzonych. Dzięki niezwykłej dbałości o szczegóły oraz najdrobniejsze detale firma cobi zbudowała kolekcję, która maksymalnie odwzorowuje największe konflikty zbrojne świata. Konstrukcja klocków jest niezwykle solidna i trwała. Ruchome elementy oraz wysoka jakość klocków pozwoliła zyskać uznanie wśród zarówno dzieci, jak i starszych kolekcjonerów. Przedsiębiorstwo Cobi stworzyła specjalne karty ze statystykami pojazdów i czołgów. Modele cobi można używać podczas strategicznej gry bitewnej lub prowadząc niewielkie bitwy na stole, ogrodzie lub na podłodze.