DESIGN247 | Kim jesteśmy
57689
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57689,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,design247-ver-1.0, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kim jesteśmy

Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie
(Jimmy Page)
DESIGN247

Tworzymy z przyjemnością

Gdyż i we dnie, i w nocy – wszystko nam sprzyja

Nasze motto – idealnie sprawdza się dla każdego 🙂

Nasze doświadczenie zbieraliśmy we własnych działalnościach, zarówno jako freelancerzy czy prowadząc firmy lub pracując w innych agencjach reklamowych. Lata spędzone przy projektach oraz samodoskonaleniu pozwalają nam na realizację zadań na wysokim, profesjonalnym poziomie z zakresu: tworzenia stron www, grafiki użytkowej, multimediów, czołówek do kanałów Youtube, tworzenia muzyki do gier, filmów, reklam audio, nagrywaniem lektora czy postprodukcji muzycznej… Odnajdujemy się w każdym projekcie.

Będąc ściśle związanymi z Fundacją Praca Moc Energia, przekazujemy zysk z podejmowanych zleceń na działanie tej organizacji oraz jej projekty statutowe – w tym pomoc dzieciom niesłyszącym i słabosłyszącym, stymulację kreatywną dla młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym czy organizację koncertów dobroczynnych na rzecz podopiecznych Fundacji.

Nasz zespół stanowią pasjonaci kreacji. Ponieważ cenimy sobie współpracę z osobami, które stawiają swój rozwój osobisty bardzo wysoko, projekty tworzymy wykonujemy ze specjalistami z różnych dziedzin. DESIGN247 to 3 grafików, 2 koderów, 5 lektorów, 2 animatorów oraz 1 inżynier dźwięku. Sprawdź nas!

DESIGN247

« Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy. »

DESIGN247

My na Facebooku

Polub i obserwuj!

Nie unikamy mediów społecznościowych. To właśnie na naszym profilu Facebook będziecie mogli dowiedzieć się o promocjach jakie planujemy czasem na różne usługi. Zawsze miło uzyskać 20% zniżki na witrynę internetową firmy, prawda? 🙂

Na naszym profilu będziemy publikować pozostałe prace, których nie pokazujemy w dziale Realizacje. Chcecie być na bieżąco i zobaczyć co projektujemy, nad czym pracujemy, w jakich konkursach startujemy, a także poczytać porady o projektowaniu, kolorach czy inne ciekawostki – zapraszamy!

DESIGN247 @ FACEBOOK
DESIGN247

« ZAPRASZAMY DO KREATYWNEJ WSPÓŁPRACY »